loading

1995 yılında Mustafa Demir tarafından Samsun’da kurulan Demir İnşaat Mimarlık Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.  22 yılı aşkın süre içinde çok sayıda ticari ve özel konut projelerini başarı ile tamamlamıştır. Bu süre zarfında şirket kesintisiz olarak faaliyetlerine devam etmiş olup, Demir İnşaat olarak; insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeleri hayata geçirmiştir. Hali hazırda Samsun’da ve ülkemizin değişik noktalarında hem yapımı devam eden hem de projelendirme aşamasında olan konut çalışmaları mevcuttur.

1996 yılında lider ve dünya markası Bosch ile Samsun’da beyaz eşya sektörüne ilk adımını atmıştır.  2009 yılında  BSH ev aletlerinin Siemens markasını da alarak büyümesine hız kazandırmıştır. Halen Samsun ve ilçelerinde 6 adet şubesi ile bu sektördeki farkını ortaya koyarak hizmetlerine devam etmektedir.

Dünyaca ünlü Otomotiv markası Opel’in Samsun bayiliğini alarak,   Otomotiv sektöründeki yerini almıştır. Samsun Demir Opel olarak; Sigorta, 2.el, Sıfır Satış ve Satış Sonrasında otomotiv ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayacak, uzman ve eğitimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Sayfanın başına dön